Limuzyna Wałbrzych

Wałbrzych jest drugim co do liczby mieszkańców miastem w województwie dolnośląskim, siedzibą powiatu wałbrzyskiego i głównym miastem aglomeracji wałbrzyskiej. Należy również do jednych z najbardziej rozpoznawalnych i jednocześnie tajemniczych miast w tym regionie, któremu nie można odmówić niesamowitego uroku i piękna. Malownicze położenie w Kotlinie Wałbrzyskiej i w otoczeniu Gór Wałbrzyskich sprawia, że Wałbrzych stanowi bardzo atrakcyjny punkt na mapie Polski. To miasto turystyczne, w którym każdego roku odbywa się wiele imprez kulturalnych, rozrywkowych i sportowych, takich jak słynny Bieg Gwarków. Wałbrzych należy ponadto do jednych z najbardziej zielonych miast w całym kraju z siedmioma parkami miejskimi i dwoma parkami krajobrazowymi. To również z nim związana jest znana chyba w każdym regionie Polski legenda o „złotym pociągu” III Rzeszy, który na przełomie 1944-1945 roku miał dotrzeć z Wrocławia właśnie na dworzec kolejowy w Wałbrzychu. 

Wprawdzie istnienia pociągu nigdy nie potwierdzono, mieszkańcy miasta, jak i wszystkie osoby je odwiedzające, mogą jednak zaznać tu namiastki luksusu i prestiżu. A wszystko za sprawą wyjątkowych, ekskluzywnych limuzyn Wałbrzych, które przemierzają jego ulice, uczestnicząc w różnego rodzaju wydarzeniach. Przejazd limuzyną Wałbrzych może stać się jedną z atrakcji podczas pobytu w tym mieście. W szczególności, gdy w planach jest także wieczór panieński, wieczór kawalerski, czy ślub. To oryginalny środek transportu, który sprzyja bliższemu poznaniu miasta, jego głównych atrakcji i najpiękniejszych miejsc. Oglądane zza szyby luksusowej limuzyny Wałbrzych wyposażonej w m.in. barek i skórzane kanapy pozwolą przez chwilę poczuć się jak prawdziwy VIP. W okolicy Wałbrzycha  znajduje się wiele odrestaurowanych pałaców i zamków z m.in. SPA i restauracjami. To świetne miejsca na spędzenie wieczoru panieńskiego, oświadczyny, rocznicę ślubu, czy randkę. A okoliczności te w wyjątkowy sposób sprzyjają wypożyczeniu właśnie naszej limuzyny Wałbrzych! 

Białe limuzyny na ulicach Wałbrzycha

Limuzyna Wałbrzych – samochód do ślubu 

Wałbrzych, ze względu na swoją scenerię, jest miejscem, w którym szczególnie chętnie organizuje się wesela. Na ślub w tym mieście decydują się nie tylko jego mieszkańcy, ale i osoby z bliższych lub dalszych miejscowości, które marzą o pięknej, profesjonalnej sesji zdjęciowej. A w charakter takiej uroczystości ślubnej doskonale wpisuje się nie kto inny jak właśnie limuzyna Wałbrzych! O ile we Wrocławiu nasze limuzyny królują na wieczorach panieńskich i kawalerskich, w Wałbrzychu najczęściej wypożyczamy je właśnie na wesela. Zabytkowe, średniowieczne miasto tworzy idealną scenerię dla białych, eleganckich samochodów, które wyraźnie odznaczają się na tle licznej zieleni i historycznych budowli. Ogromne zainteresowanie wynajmem limuzyn Wałbrzych na wesela, jako samochodu do ślubu spowodowało, że w naszej ofercie znalazł się specjalny pakiet na tę uroczystość. Zawiera się w nim przede wszystkim przyozdobienie samochodu, z możliwością stworzenia własnej kompozycji, a także szampan dla Pary Młodej. W ramach oferowanych usług nasze limuzyny Wałbrzych mogą zostać ponadto wypożyczone na same sesje ślubne, co również jest chętnie wybieraną przez naszych klientów opcją. 

Limuzyna Wałbrzych na wieczór panieński i kawalerski 

Limuzyna Wałbrzych to oczywiście wymarzony samochód do ślubu, ale i nie tylko. Wypożyczają ją także Panie organizujące wieczory panieńskie i mężczyźni szykujący się na wieczory kawalerskie. Bogato wyposażone wnętrze z mnóstwem udogodnień sprawia, że limuzyna Wałbrzych nie jest wyłącznie środkiem transportu, a przede wszystkim świetną bazą imprezową z dostępem do różnej maści trunków i porywającą do tańca muzyką. Zabawa w limuzynie nie może równać się z niczym innym! Nasze samochody zabiorą Was na tour po mieście, podczas którego zahaczycie o wszystkie najważniejsze atrakcje i najpiękniejsze miejsca. Ze względu na bliską odległość od gór, nasi klienci często na wieczór panieński i kawalerski wynajmują również domek w tej malowniczej scenerii. Nasza limuzyna jest najlepszym środkiem transportu do takiej lokalizacji. 

Impreza w limuzynie Wałbrzych może trwać minimum godzinę, czyli tyle, ile potrzebujecie, aby przygotować się na główną zabawę w klubie albo przeciągnąć się nawet do kilku godzin, co zdecydowanie rekomendujemy. Dłuższy czas wynajmu to zawsze mniejsze koszty! Nie ma tu mowy o nudzie i żadnych ograniczeniach! Wypożyczenie limuzyny Wałbrzych na wieczór panieński i kawalerski również wiąże się z możliwością skorzystania z jednego z naszych pakietów. Są to specjalne oferty z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak występ profesjonalnej tancerki, darmowy szampan, wejściówki do klubu, czerwony dywan, czy sesja fotograficzna.

Limuzyną Wałbrzych do Wrocławia 

Często zdarza się, że nasza limuzyna Wałbrzych jest zamawiana do miasta, aby następnie dowieźć uczestników wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego do Wrocławia – głównej lokalizacji z naszej oferty. W takich sytuacjach zapewniamy nie tylko przejazd do stolicy Dolnego Śląska, ale także przejażdżkę po centrum i jego najładniejszych miejscach. Możecie również zarezerwować taką usługę z możliwością powrotu do Wałbrzycha. Pod tym względem jesteśmy bardzo elastyczni, ponieważ nie umawiamy się na konkretną godzinę powrotną. Nasza limuzyna będzie czekać na Was we Wrocławiu – wystarczy, że poinformujecie kierowcę, kiedy będziecie gotowi do powrotu, a ten podjedzie limuzyną pod wskazany adres. Takie zlecenia wyceniamy indywidualnie. Zawsze staramy się zaproponować najkorzystniejszą ofertę. Co ważne, wszystkie nasze ceny podlegają negocjacji, również w przypadku standardowego wynajmu limuzyny. 

Limuzyna z długą czarną szybką która optycznie wydłuża limuzynę

Limuzyna Wałbrzych na każdą okazję 

Zainteresowanie wynajmem limuzyny Wałbrzych wzrasta także w okresie Sylwestra, karnawału i studniówek. Nie zawsze jednak jej wypożyczeniu musi towarzyszyć imprezowa otoczka. Bardzo często nasze pojazdy wybierane są na niespodzianki urodzinowe, w tym 18-stki, rocznice, a nawet komunie. Możesz zarezerwować je również na Walentynki, czy Dzień Kobiet i spędzić ze swoją drugą połówką wieczór w romantycznym i wytwornym stylu. Elegancki design tych samochodów czyni je ponadto doskonałym wyborem na spotkania biznesowe i transfery z lotniska, podczas których zaprezentujesz siebie lub swoją firmę z należytą klasą i wyrafinowaniem. 

W trakcie każdego przejazdu limuzyną Wałbrzych zabieramy naszych klientów w najpiękniejsze, najbardziej charakterystyczne miejsca w mieście. Należy do nich w szczególności Zamek Książ, nie bez powodu określany jako perła Dolnego Śląska. Wymarzony, bajkowy obiekt, idealny na uroczystość weselną i profesjonalną sesję fotograficzną. To również tam każdego roku zawozimy maturzystów na bale studniówkowe. Limuzyna Wałbrzych odwiedza ponadto okolice starego miasta, wałbrzyskiego rynku, czy lubiechowskiej palmiarni, na tle których wykonujemy pamiątkowe zdjęcia. W związku z tym, że limuzyny Wałbrzych są najczęściej wypożyczane w porach wieczornych i nocnych, to wyjątkowa okazja do zobaczenia, jak miasto te prezentuje się po zachodzie słońca.

Nasze samochody wynajmujemy również w pobliskich miejscowościach, takich jak Szczawno Zdrój, które jest integralną częścią Wałbrzycha, Świebodzice, Boguszów Gorce, Zagórze Śląskie, czy Głuszyca. 

Limuzyny do wynajęcia Wałbrzych 

Dlaczego limuzyna Wałbrzych jest tak pożądanym środkiem transportu, atrakcją wesel, wieczorów panieńskich oraz wielu innych zdarzeń? To przede wszystkim zasługa jej reprezentatywnego wyglądu – zarówno z zewnątrz, jak i w środku. 

Limuzyny Wałbrzych gotowe zabrać nawet 10 osób, są dostępne w dwóch podstawowych kolorach: białym i czarnym. Barwy te znakomicie wpasowują się w charakter różnych wydarzeń. Przykładowo na wesela wybierana jest zawsze biała limuzyna Wałbrzych. Na wieczorach kawalerskich najczęściej pojawia się natomiast samochód w kolorze czarnym, podobnie jak przy transferach z lotniska, czy spotkaniach biznesowych na wysokim szczeblu. 

Wnętrze limuzyny Wałbrzych tworzy natomiast: 

  • wyposażony barek, w którym dostępne są napoje, szklanki i kieliszki,
  • wygodne kanapy pokryte skórą,
  • kurtyna prywatności odgradzająca kabinę kierowcy i zapewniająca uczestnikom wydarzenia komfortowe warunki do imprezowania i rozmów,
  • nowoczesne nagłośnienie wysokiej jakości, 
  • kolorowe oświetlenie LED dbające o odpowiedni nastrój 

W każdym przypadku pozwalamy naszym klientom na wnoszenie do wnętrza limuzyny Wałbrzych własnych napojów, a także puszczanie własnej muzyki. W ramach dodatkowych atrakcji na wejściu proponujemy również butelkę schłodzonego szampana i lód w kostkach. Na wydarzenia takie jak ślub, czy wieczór panieński, kawalerski Wałbrzych, przygotowaliśmy specjalne pakiety z niespodziankami. To m.in. sesja zdjęciowa, czerwony dywan, czy darmowe wejściówki do klubu. 

Limuzyna Wałbrzych – gwarancja niezapomnianych wrażeń 

Pierwsza podróż limuzyną Wałbrzych, a dla wielu również każda następna to wyjątkowe przeżycie. Podczas takiej przejażdżki poczujesz się jak światowej klasy biznesmeni, politycy, czy celebryci, znani głównie z filmów i wiadomości. Luksusowa limuzyna to pojazd dla VIP-ów, którym pewnego wieczoru możesz być również Ty oraz Twoi przyjaciele, znajomi, rodzina. 

Wypożyczając limuzynę Wałbrzych, zaznasz namiastki luksusu i prestiżu. Mnóstwo okazji, które sprzyjają wynajęciu limuzyny Wałbrzych, sprawiają, że możesz doświadczać tego częściej, a nie tylko jeden raz! To samochód dla osób lubiących ekskluzywne wnętrza i rzeczy. Pragnących się wyróżnić, wzbudzić podziw i uznanie. Jeżeli chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę, sprawić jej niespodziankę urodzinową lub z okazji jej święta – limuzyna Wałbrzych nada się do tego zadania idealnie! 

Limuzyna Wałbrzych pozwoli Ci ponadto na zorganizowanie hucznej, głośnej imprezy w amerykańskim stylu. W jej wnętrzu do dyspozycji uczestników oddajemy wyposażony barek i nowoczesny sprzęt muzyczny, które wprawią Was w imprezowe, wyśmienite nastroje. Atmosferę dopełni efektowne oświetlenie LED – dokładnie takie jak w prawdziwych klubach! W zależności od tego, na jak długo planujecie wynająć limuzynę Wałbrzych, możecie potraktować ją jako najważniejszą atrakcję wieczoru lub jedynie miejsce, w którym przygotujecie się na główną imprezę. 

Każda przejażdżka limuzyną Wałbrzych to ponadto wspaniała okazja do tego, aby zwiedzić to piękne miasto. Zobaczyć, jak wygląda nie tylko w ciągu dnia, ale i nocą. Na życzenie klientów możemy podjechać również we wskazane przez nich miejsce, aby tam wykonać na przykład pamiątkowe zdjęcia na tle samochodu. 

Limuzyna Wałbrzych – szybka, bezpłatna rezerwacja 

Wypożyczenie limuzyny Wałbrzych jest szybkie, łatwe i… nic nie kosztuje! W naszej firmie dokonasz bezpłatnej rezerwacji za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza, telefonicznie lub e-mailowo. Jeśli szczególnie zależy Ci na konkretnej okazji i terminie, zachęcamy do tego, aby zainteresować się naszymi limuzynami Wałbrzych odpowiednio wcześniej. Odwołanie rezerwacji również jest bezpłatne, dlatego nie musisz obawiać się, że w wyniku niespodziewanych zdarzeń obciążymy Twój portfel. 

Jako jedna z niewielu firm oferujących wynajem limuzyn Wałbrzych, jesteśmy właścicielami wszystkich wypożyczanych samochodów. Nie korzystamy z żadnych pośredników, co zwiększa nasz profesjonalizm i zaufanie wśród klientów. Dbamy o transparentność warunków – bez jakichkolwiek ukrytych kosztów, czy niejasnych postanowień. Dzięki temu wypożyczeniu limuzyny Wałbrzych towarzyszy wyłącznie spokój, radość i ekscytacja. Klienci mogą kontaktować się z nami o każdej porze i w każdej sprawie. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc im w realizacji ich pomysłów lub dostosować się do zaproponowanych sugestii. 

Limuzyna na ślubie