O nas

Limuzyna 77 jest najdłużej działającą firmą, nie tylko w samym Wrocławiu, ale również na terenie całego Dolnego Śląska, specjalizującą się w wynajmie limuzyn na przeróżne okazje. Na rynku istniejemy już od roku 2010 i w ciągu ostatnich ponad 10 lat mieliśmy przyjemność wypożyczać nasze samochody na wiele pięknych, wyjątkowych momentów w życiu. W przeszłości w naszej ofercie posiadaliśmy również samochody takie jak fiat 125, party Nysę, a nawet strażackiego Żuka.

 

Dzisiaj są to natomiast luksusowe, wyposażone w szereg udogodnień pojazdy, w których nasi Klienci mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo, niczym w hollywoodzkich filmach.
Limuzyny z naszej firmy obsługują wydarzenia takie jak:
– Wieczór kawalerski oraz wieczór panieński Wrocław,
– Śluby,
– Urodziny/imieniny,
– Rocznice,
– Komunie,
– Studniówki,
– Transfery z lotniska,
– oraz wiele innych.
Nasze limuzyny mogą poszczycić się również karierą filmową – zostały wypożyczone do kilku filmów i
seriali.

Limuzyna na wieczór panieński Wrocław

Mimo wielu rozmaitych, ciekawych i naprawdę zróżnicowanych kursów, jakie wykonaliśmy naszymi limuzynami od początku działalności, naszą specjalnością pozostają wieczory panieńskie we Wrocławiu. Obsłużyliśmy ich tysiące! Wynajem limuzyny Wrocław na wieczór panieński to jedna z głównych atrakcji na tę szczególną noc, która, jak widzimy, od lat cieszy się ani na chwilę niemalejącą popularnością. Specjalnie na tę okazję oferujemy szereg dodatkowych udogodnień, niemieszczących się w standardowej ofercie. Jest to w szczególności możliwość rozłożenia czerwonego dywanu, sesja zdjęciowa, wejściówki do klubu oraz występ striptizera.

Co możemy zaoferować Ci na Twoje święto?

W naszej ofercie czekają na Ciebie najpiękniejsze i najbardziej luksusowe limuzyny, w tym niepowtarzalna limuzyna ze szklanym otwieranym dachem, gwarantująca niezapomniane przeżycia podczas przejazdu ulicami miasta. Przy realizacji każdego zlecenia priorytetem jest dla nas zapewnienie najwyższej jakości usług, przekładające się na najwyższym poziom zadowolenia naszych Klientów. Wiemy, że wypożyczenie limuzyny Wrocław wiąże się w głównej mierze ze szczególnymi okazjami, dlatego też robimy wszystko, aby każdy pasażer bardzo dobrze zapamiętał te chwile. Już na początku Twojej podróży powita Cię elegancko ubrany szofer, który ma odpowiednie umiejętności i dokumenty do prowadzenia tego typu pojazdu. We wnętrzu limuzyny będziesz relaksować się na długich, skórzanych i bardzo wygodnych kanapach, a drogę umili i uatrakcyjni Ci kolorowo podświetlany barek z pełnym wyposażeniem, wysokiej klasy nagłośnienie oraz dekoracyjne oświetlenie LED. W naszych limuzynach możesz liczyć także na pełną prywatność, ponieważ posiadają one specjalne kurtyny zasłaniające.

Limuzyna 77 – najlepsza limuzyna do wynajęcia Wrocław

√ Bezpieczeństwo
Jesteśmy firmą działającą w sposób legalny i zgodny z przepisami, co oznacza, że do każdej usługi
możemy wystawić fakturę. Wszystkie limuzyny są przeznaczone do przewozu maksymalnie 10 osób,
dlatego też zawsze trzymamy się tej liczby i ze względów bezpieczeństwa nie zabieramy więcej niż 10
pasażerów.
√ Brak ukrytych kosztów
Poza najwyższą jakością obsługi równie ogromną wagę przywiązujemy do uczciwych i
transparentnych transakcji. Gwarantujemy, że u nas nie spotkasz się z żadnymi dodatkowymi i
ukrytymi kosztami, nawet za potłuczone kieliszki. Nie pobieramy ponadto opłat za przedłużenie
wynajmu o kilka- lub kilkanaście minut, co może przytrafić się z różnych przyczyn.
√ Dyspozycyjność 24/7
Pracujemy niemalże przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a telefony odbieramy również w
nocy. Właśnie dlatego nasze limuzyny są zawsze gotowe do drogi!