Limuzyna Świdnica

Jak podróżować po mieście? Możliwości z całą pewnością nie brakuje. Możesz wybrać się na pieszą wędrówkę, za co niewątpliwie podziękuje Ci Twoje zdrowie. Możesz również skorzystać z taniej, jednak czasami zawodnej komunikacji miejskiej – tramwajów, autobusów. Jest także kolej, prywatne samochody, taksówki. Na tym jednak nie koniec! Co powiesz na limuzynę Świdnica? Luksusowy samochód na szczególne, jak i te mniej uroczyste okazje, którym uświetnisz każde ważne wydarzenie  i jednocześnie bliżej poznasz uroki miasta po zachodzie słońca. Będąc pierwszy raz w Świdnicy, czyli jednym z bardziej znanych, turystycznych miast województwa dolnośląskiego, warto udać się w kilka głównych miejsc. To przede wszystkim stare miasto z pięknymi, kolorowymi kamieniczkami, Kościół Pokoju wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, czy majestatyczny budynek katedry św. Stanisława i św. Wacława. Decydując się na wypożyczenie limuzyny Świdnica, możesz zobaczyć je nie tylko w ciągu dnia, ale i pięknie, efektownie podświetlone porą nocną. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie na skraju Gór Wałbrzyskich i Sudetów, z dostępnych tu punktów widokowych rozpościera się malownicza panorama na miasto oraz otaczające go wzgórza i tereny zielone. Po „ziemskich” atrakcjach możesz więc wspiąć się trochę wyżej i zobaczyć wszystko raz jeszcze. Tym razem z góry, z innej perspektywy! 

Nasze limuzyny mijające Most Rędziński we Wrocławiu

Limuzyna Świdnica na wieczory panieńskie, kawalerskie 

Na jakie okazje wypożyczamy nasze limuzyny Świdnica? Jest ich całe mnóstwo, jednak zdecydowanie największą popularnością cieszy się: 

  • wieczór panieński w Świdnicy
  • wieczór kawalerski w Świdnicy
  • wesele w Świdnicy 

Wieczory panieńskie i kawalerskie to jedne z głównych, najważniejszych okazji, na które warto wynająć limuzynę Świdnica. Nie ma chyba lepszego wydarzenia, którego charakter tak mocno sprzyjałby wypożyczeniu naszych ekskluzywnych i imprezowych samochodów! Bogato wyposażone wnętrza, w których znajduje się m.in. barek z napojami i długie, skórzane kanapy sprawiają, że każda podróż limuzyną jest wyjątkowa i na długo zapada w pamięci. Na wieczór panieński w Świdnicy na życzenie uczestniczek podstawiamy limuzynę z największym w Polsce otwieranym szyberdachem. Nie musimy chyba mówić, co się z tym wiąże…😉 Panie uwielbiają wychylać się przez niego i zaczepiać przechodniów. Impreza przy otwartym dachu to wiatr we włosach, powiew wolności i maksimum uwagi, która skupi się tylko na Was! Wśród innych atrakcji, jakie przygotowaliśmy na taką okoliczność, znalazł się także czerwony dywan, darmowe wejściówki do klubu, profesjonalna sesja zdjęciowa, czy butelka szampana na wejście. Panom proponujemy natomiast występ profesjonalnej tancerki, która szybko podgrzeje nastroje. 

Gdzie możecie zorganizować panieński w Świdnicy? Nasze limuzyny regularnie jeżdżą w szczególności do Zagórza, gdzie znajduje się Hotel Maria Antonina. Cel wielu wieczorów panieńskich nie tylko ze Świdnicy i okolicznych miejscowości, ale całego Dolnego Śląska! Zagórze to jednak o wiele więcej niż hotelowe SPA. To także średniowieczny zamek, jezioro, tama i góry, które zachęcają do spacerów i pieszych wędrówek. 

Kolejną lokalizacją, która często pojawia się na trasie naszych podróży, jest Zalew Mietków – wybierany głównie na wieczory kawalerskie. Bliskie otoczenie gór zachęca ponadto do imprez w górskiej scenerii. Nasze limuzyny Świdnica nie mają żadnego problemu, aby dostarczyć Was na miejsce, do wynajętych na tę noc domków. 

Macie również inne możliwości, takie jak wynajęcie limuzyny Świdnica do… Wrocławia! Aby właśnie tam zorganizować wieczór panieński lub kawalerski w jednym z większych klubów. Zapewniamy Wam dojazd limuzyną do stolicy Dolnego Śląska wraz z krótką przejażdżką po najbardziej reprezentatywnych, słynnych miejscach w mieście. Co więcej – możecie skorzystać także z opcji powrotu, czyli zarezerwowania limuzyny Świdnica na drogę powrotną. Nie umawiamy się jednak z Wami na żadną konkretną godzinę, ponieważ wiemy, że imprezy mogą się czasami przedłużyć. Gdy będziecie chcieli wracać, wystarczy, że skontaktujecie się wtedy z szoferem, a on niezwłocznie stawi się pod wskazanym adresem. W przypadku takich zleceń cenę ustalamy indywidualnie, z możliwością negocjacji stawek. 

Nie musicie oczywiście wyjeżdżać poza miasto. W Świdnicy znajduje się wiele różnego rodzaju lokali i odrestaurowanych zamków, pałacyków, które są wymarzonym miejscem do organizacji nie tylko wieczorów panieńskich i kawalerskich, ale także urodzin, rocznic i innych okazji.

Samochód do ślubu Świdnica 

A może limuzyna Świdnica jako samochód do ślubu? Ślub to kolejny z wyjątkowych, uroczystych i podniosłych momentów w życiu. Dzień, na który wielu czeka miesiącami, latami. Wszystko powinno być wtedy idealne jak z bajki. A w bajkową, elegancką oprawę wspaniale wpasowuje się właśnie limuzyna Świdnica w kolorze białym, którą posiadamy w swojej ofercie. W mieście tym obsługujemy bardzo dużo takich uroczystości, podobnie jak w Wałbrzychu, czy Kłodzku. Pakiet weselny obejmuje szampana dla Pary Młodej i odpowiednie przybranie samochodu, z możliwością stworzenia i wyboru własnej kompozycji. Przestronne, komfortowe i w pełni wyposażone wnętrze zagwarantuje przyszłym małżonkom królewskie warunki. Podjeżdżająca pod drzwi kościoła lub restauracji limuzyna Świdnica w mig przyciągnie wszystkie spojrzenia. Nie będzie osoby, na której Para Młoda nie zrobi w tym momencie wrażenia. I to jeszcze większego niż zazwyczaj! W ramach oferty ślubnej proponujemy również wynajęcie limuzyny wyłącznie na samą sesję. Z doświadczenia wiemy, że okolice Świdnicy tworzą wyjątkową scenerię do pięknych, pamiątkowych fotografii. 

Limuzyna pod Urzędem Wojewódzkim

Kiedy warto zdecydować się na wynajem limuzyn Świdnica? 

Był wieczór panieński, kawalerski i ślub. Na tym jednak wcale nie kończą się okazje sprzyjające wypożyczeniu limuzyny Świdnica. Nie wszystkie z nich muszą być tak podniosłe i uroczyste. Limuzyna Świdnica może pojawić się również na wielu wydarzeniach, które zdarzają się częściej niż raz w życiu. Należy do nich m.in. noc sylwestrowa, urodziny, rocznice. Nasze samochody są ponadto często wypożyczane na studniówki, Walentynki, imprezy karnawałowe i organizowane z okazji Dnia Kobiet. Tylko od Ciebie zależy, czy tego dnia, zamiast zamawiać taksówkę, jechać swoim samochodem lub prosić kogoś znajomego o przysługę, zdecydujesz się na inną alternatywę. Luksusową limuzynę Świdnica! 

Limuzyny Świdnica to również samochody biznesowe, chętnie wypożyczane na ważne spotkania firmowe na wysokim szczeblu lub przy transferach z lotniska. Jeśli chcesz godnie zaprezentować swoją firmę i pokazać, jak traktujesz swoich partnerów, limuzyna Świdnica, która zjawi się na lotnisku, pod hotelem lub w innym miejscu, na pewno zrobi ogromne wrażenie na drugiej stronie. 

Zajmujemy się wynajmem limuzyn nie tylko w samej Świdnicy, ale także w pobliskich miejscowościach m.in. w Sobótce, a ponadto w Wałbrzychu, Kłodzku i oczywiście we Wrocławiu, do którego możemy dojechać z każdego z mniejszych miast. 

Dlaczego właśnie limuzyna Świdnica?

Nie od dziś wiadomo, że limuzyny to samochody z klasą. Doskonale kojarzymy je z wielu amerykańskich filmów i seriali, a także wiadomości. Limuzyny wożą celebrytów, znanych polityków i biznesmenów. Są dlatego utożsamiane z pojazdami typu VIP o wysokim prestiżu. Dzięki limuzynie Świdnica przestają być jednak niedostępne, nieosiągalne dla „zwykłych” ludzi! Wynajem limuzyn Świdnica to niepowtarzalna  okazja, aby przekonać się, jakich wrażeń dostarcza podróż takim samochodem. 

Dlaczego akurat limuzyna i dlaczego nasza?

  • Limuzyny Świdnica zachwycają eleganckim, bogato wyposażonym wnętrzem. Środek każdej limuzyny sprzyja zarówno zakrapianym, szalonym imprezom, jak i poważnym przejazdom biznesowym, czy romantycznym momentom, takim jak ślub, Walentynki, oświadczyny. W naszych limuzynach Świdnica znajduje się barek z napojami i kieliszkami, skórzane, wygodne kanapy, kurtyna prywatności, kolorowe i nastrojowe oświetlenie LED oraz wysokiej jakości nowoczesne nagłośnienie. 
  • Każda z limuzyn Świdnica zabiera maksymalnie 10 osób, co oznacza, że ważne momenty możesz celebrować zawsze w gronie najbliższych! 
  • O wszystkie z naszych samochodów dbamy samodzielnie, we własnym warsztacie. Tam je serwisujemy, czyścimy i udoskonalamy, dlatego ręczymy za ich stan i wygląd. Niezależnie od tego, czy zamawiasz limuzynę Świdnica na ślub, czy na imprezę urodzinową, zawsze prezentuje się ona równie doskonale. Nie tylko w środku, ale i z zewnątrz. 
  • Podróży w limuzynie Świdnica towarzyszy prestiż i luksus. Nasze limuzyny do wynajęcia Świdnica pozwalają poczuć się wyjątkowo, niczym największe gwiazdy. Wzbudzić zainteresowanie, podziw i uznanie, a także skupić na sobie całą uwagę. 
  • Limuzyna Świdnica to idealny pomysł na prezent-niespodziankę niezależnie od okazji. Jeśli tylko pragniesz zaskoczyć bliską Ci osobę i wywrzeć na niej ogromne wrażenie, wypożyczając limuzynę, nie będziesz potrzebować już niczego więcej!  
  • Jesteśmy właścicielami wszystkich wypożyczanych limuzyn w Świdnicy, a ich wynajmem zajmujemy się już nieprzerwanie ponad 10 lat. Dajemy dlatego gwarancję najwyższej jakości usług. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów praktycznie 24/7, służąc im swoją pomocą i otwartością na ich propozycje. 
  • Rezerwacja limuzyny Świdnica w naszej firmie jest zawsze bezpłatna. Nie pobieramy również opłaty za jej odwołanie, nawet gdy nastąpiło ono na krótko przed planowym terminem wydarzenia. 

O czym warto pamiętać, wypożyczając limuzynę Świdnica?

Wynajem limuzyn Świdnica jest prosty i przyjemny. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny formularz do rezerwacji, w którym zawarliśmy wszystkie niezbędne dla nas informacje. Jeśli chcesz jednak wypożyczyć jedną z naszych limuzyn Świdnica, musisz pamiętać przede wszystkim o tym, że nie zabieramy w trasę więcej niż 10 osób. Dokładnie tyle zgodnie z przepisami prawa może przebywać w naszych limuzynach. Nasi klienci mogą w każdym przypadku wnosić do środka swoje własne napoje i alkohole. Oddajemy również w ich ręce „dj-kę”, czyli kwestie muzyczne. Jeśli jednak nie macie własnych preferencji, przygotowaliśmy także naszą playlistę z regularnie aktualizowanymi hitami. Nie chcemy dostarczać Wam żadnych niepotrzebnych zmartwień i stresu, dlatego nie pobieramy dodatkowych, ukrytych opłat za m.in. drobne spóźnienia, a nawet stłuczone kieliszki. Nasze warunki od początku są jasne i przejrzyste, przez co nasi klienci darzą nas tak dużym zaufaniem.