Wieczór panieński Wrocław

Jak zrobić dobre wejście na imprezę, w szczególności wieczór panieński Wrocław? Odpowiedź brzmi: limuzyna Wrocław! Samochód, który zdążył na dobre rozgościć się na tego typu wydarzeniach. Do tego stopnia, że obecnie ciężko jest wyobrazić sobie organizowane w centrum miasta wieczory panieńskie, na których przynajmniej na chwilę nie pojawiłaby się luksusowa limuzyna! 

Limuzyna Wrocław na wieczór panieński daje ogromne możliwości. Mimo że w większości kojarzy się z głośną, huczną i szaloną imprezą, tak naprawdę może zostać wynajęta również wtedy, gdy w Waszych planach wcale nie mieści się zabawa w klubie do białego rana. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zdecydowały się na wypożyczenie limuzyny Wrocław, która będzie miała następnie zawieść Was na kolację do restauracji, do hotelu ze SPA, czy na kameralną imprezę-niespodziankę organizowaną w domu. To jednak wciąż nie koniec! Sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego Wrocław jest całe mnóstwo. Jeżeli wynajmiecie limuzynę na dłużej niż standardową godzinę, to właśnie ona stanie się Waszą główną bazą imprezową. Ekskluzywne wnętrze wyposażone w szereg udogodnień sprawi, że nie będziecie potrzebować niczego więcej! Gdy jednak na ten wieczór zaplanowałyście inne atrakcje, limuzyna Wrocław posłuży Wam przede wszystkim jako wyjątkowy, luksusowy środek transportu, w którym poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy. Niezależnie więc od tego, czy jesteście typami imprezowiczek lubiących głośne imprezy, czy też wolicie spokojne spotkania w mniejszym gronie, w każdym z tych przypadków możecie uświetnić wieczór panieński Wrocław o wynajętą limuzynę! 

Dziewczyny z balonami na tle limuzyny Wrocław

Limuzyna Wrocław – specjalny pakiet na wieczór panieński 

Panie, które rozważają wynajem limuzyn Wrocław na wieczór panieński, mogą skorzystać z pakietu przygotowanego przez nas właśnie na tę okoliczność. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wieczorami panieńskimi zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę o kilka dodatkowych niespodzianek. 

W specjalnym pakiecie „limuzyna Wrocław wieczór panieński” mieści się przede wszystkim:

  • butelka schłodzonego szampana i lód w kostkach, 
  • pamiątkowa, profesjonalna sesja fotograficzna we wnętrzu limuzyny lub na jej tle, 
  • możliwość rozłożenia czerwonego dywanu 
  • darmowe wejściówki do klubu 

Poza tymi atrakcjami nasze limuzyny do wynajęcia Wrocław w każdym przypadku gwarantują przejazd w niesamowicie komfortowych warunkach, których nie oferują żadne inne pojazdy dostępne na rynku. To zasługa w szczególności kolorowego oświetlenia LED, które dba o nastrojową, imprezową atmosferę, a także wysokiej jakości nagłośnienia. Możecie skorzystać z naszej, gotowej playlisty lub puszczać ulubioną muzykę przez telefon bądź pendrive. W środku każdej limuzyny Wrocław znajduje się wyposażony barek, bardzo wygodne kanapy ze skóry, kurtyna prywatności i klimatyzacja. Zezwalamy oczywiście naszym klientkom na wnoszenie własnych napojów, zgodnych z indywidualnymi preferencjami. Nad komfortem i bezpieczeństwem podróży przez cały czas czuwa wykwalifikowany szofer, który służy również swoją pomocą i wsparciem w każdej sytuacji! 

Panieński Wrocław – limuzyna z szyberdachem

To nie koniec niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla uczestniczek wieczoru panieńskiego! W naszej ofercie posiadamy ponadto limuzynę Wrocław z największym w Polsce szyberdachem. Skąd wiemy, że jest największy? Ponieważ jest to projekt naszego autorstwa i wykonawstwa. Wypożyczenie limuzyny Wrocław z otwieranym, gwieździstym dachem to zupełnie nowe, inne doznania i wrażenia. W trakcie podróży po mieście możecie wychylać się przez niego, machać i zaczepiać przechodniów lub kierowców. Poczuć wiatr we włosach i zakosztować wolności. Gwarantujemy, że na pewno nie pozostaniecie niezauważone, a Wasza energia i szampański nastrój szybko udzielą się także każdej napotkanej osobie. Limuzyna Wrocław z szyberdachem jest dostępna również w sezonie zimowym, ponieważ wiemy, że niskie temperatury nie są dla Was w takim przypadku żadną przeszkodą i niedogodnością. 

Na wieczór panieński Wrocław możecie ponadto wynająć zarówno limuzynę białą, jak i czarną z jasnym lub ciemnym wnętrzem. Wszystko zależy tylko od Waszych indywidualnych preferencji. Samodzielnie serwisujemy i czyścimy nasze samochody we własnym warsztacie, dlatego zapewniamy, że niezależnie od tego, jaki model wypożyczycie, zachwyci on Was swoim wyglądem na zewnątrz i w środku. 

Uczestniczki wieczoru panieńskiego bawią się w środku limuzyny Wrocław

Dla kogo limuzyna na panieński Wrocław?

Dla każdej kobiety, która uwielbia rzeczy luksusowe, eleganckie i wyjątkowe. Limuzyna Wrocław zdecydowanie nie należy do typowych samochodów, którymi ma się okazję podróżować na co dzień. Wynajem limuzyn Wrocław to zatem niepowtarzalna okazja do tego, aby chociaż na chwilę zaznać takiego splendoru. Na wypożyczenie limuzyny zdecydują się również wszystkie kobiety o temperamentnym, imprezowym usposobieniu, lubiące dobrą zabawę lub pragnące nowych przygód, doznań i wrażeń. Naszą ofertę kierujemy ponadto do Pań preferujących spędzanie wieczoru panieńskiego Wrocław w spokojniejszym i bardziej wyważonym stylu, które szukają jednak sposobu na uatrakcyjnienie tej nocy i sprawienie, aby stała się ona niezapomniana. 

Ile kosztuje wypożyczenie limuzyny Wrocław na wieczór panieński? 

Przejazd limuzyną Wrocław to chwila, podczas której możecie doznać prawdziwego luksusu. Mogłoby się więc wydawać, że nie jest to przyjemność tania. Nic bardziej mylnego! A wszystko dlatego, że nasze pojazdy mieszczą maksymalnie 10 pasażerów, co prowadzi do rozłożenia kosztów na większą liczbę uczestniczek. Wypożyczenie limuzyny Wrocław na godzinę wyniesie Was łącznie 450 zł. Jeżeli w imprezie brać będzie udział 10 osób, w praktyce jest to jedynie 45 zł za osobę. A gdy o kosztach mowa… Przypominamy, że nasza firma nie pobiera żadnych ukrytych lub dodatkowych opłat za m.in. stłuczone kieliszki, drobne opóźnienia, czy dokonanie i odwołanie rezerwacji. W standardowej cenie wynajmu limuzyny Wrocław mieszczą się także wspomniane już wcześniej: sesja fotograficzna, szampan na wejście, czy rozłożenie czerwonego dywanu.