Jak spędzić wieczór kawalerski? 5 sposobów na zabawę w męskim stylu

Wasz przyjaciel oświadczył się swojej partnerce? To świetnie, ponieważ w takim razie oznacza to, że powoli możecie rozpocząć przygotowania do wieczoru kawalerskiego – imprezy o naprawdę niepowtarzalnym charakterze. Z pewnością warto zaplanować na tę okazję coś szczególnego, aby była to niezapomniana noc, którą będziecie wspominać przez długi czas. Jakie macie dzisiaj możliwości? Dzielimy się z Wami najlepszymi pomysłami!

Wieczór kawalerski w klubie

Mimo że kluby zdają się obecnie nieco „oklepanym” pomysłem, wciąż jednak jest to jedna z najchętniej wybieranych atrakcji na wieczór kawalerski. Doborowe towarzystwo, ulubiona muzyka oraz dodatek w postaci alkoholu zawsze gwarantują doskonałą zabawę. Jeśli chcecie trochę
urozmaicić tę noc oraz wprowadzić element zaskoczenia dla przyszłego Pana Młodego, do wybranego klubu może zawieźć Was ekskluzywna limuzyna Wrocław. Na pokładzie czekać będą na Was oczywiście preferowane trunki, dlatego też szybko rozgrzejecie się przed główną imprezą. Wynajem limuzyn Wrocław – wieczór kawalerski w luksusowym wydaniu A jeśli o limuzynie mowa, to również jedna z Waszych opcji na niezapomnianą imprezę. Macie ochotę na coś nowego, świeżego, czego nie próbowaliście nigdy wcześniej? Wypożyczenie limuzyny Wrocław na wieczór kawalerski oraz zorganizowanie w niej zabawy na pewno okaże się bardzo dobrym pomysłem. Limuzyna zabierze Was na nocną przejażdżkę ulicami miasta, podczas której będzie towarzyszyć Wam ulubiona playlista muzyczna oraz najlepszy alkohol. W tak luksusowym samochodzie skupicie na sobie całą uwagę! Na specjalne zamówienie taki przejazd może dodatkowo uatrakcyjnić Wam występ zamówionej tancerki.

Wieczór kawalerski „na spokojnie”

Wasz przyjaciel nie ma ochoty na standardową imprezę w klubie i woli spędzić ten czas w inny sposób? W takim razie mamy dla Was kilka propozycji o mniej przebojowym charakterze, w typowo męskim stylu. Zorganizujcie wieczór kawalerski, zabierając go na m.in. gokarty, paintball, mecz ulubionej drużyny piłkarskiej, koncert lub do escape roomu. Ponadto, możecie także umówić się na klasyczne spotkanie w mieszkaniu, pograć w ulubione gry na PlayStation, czy planszówki.

Wieczór kawalerski poza miastem

A może by tak wyjechać poza miasto? Do ustronnego domku nad jeziorem lub blisko lasu? 2- lub 3- dniowy wyjazd w inne otoczenia to również świetny pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego. W zależności od wybranego miejsca będziecie mogli odwiedzić nowe kluby lub też zorganizować grilla, ognisko albo domówkę w wynajmowanym obiekcie.

Ekstremalny wieczór kawalerski

Wasz przyjaciel lubi mocne wrażenia i adrenalinę? Zapewnijcie mu zatem wieczór kawalerski bogatyw ekstremalne przeżycia.
Co proponujemy?
√ Lot paralotnią lub w tunelu aerodynamicznym,
√ Skok na bungee,
√ Wypad na strzelnicę
√Park linowy
√ Wyjazd o charakterze survivalowym

√ Quady
√ Rejs motorówką
Na tym jednak nie muszą zakończyć się przygotowane przez Was atrakcje. Po tak ekstremalnych doznaniach możecie oczywiście kontynuować zabawę, udając się na zaplanowaną domówkę lub odwiedzając najlepsze kluby w mieście.