Prezenty na wieczór kawalerski dla Pana Młodego

Kupowanie prezentów często nie należy do zadań łatwych. Tym bardziej, gdy okazja to wieczór kawalerski. Jest to dziś jednak wydarzenie na tyle popularne, że bez większego problemu znajdziemy mnóstwo pomysłów na ciekawy, oryginalny podarunek dla naszego przyjaciela. W zależności od rangi imprezy może być to jedynie drobnostka lub prawdziwa niespodzianka. 

Znalezienie prezentu dla mężczyzny z jednej strony zdaje się proste i szybkie. Z drugiej nie do końca. Łatwo popaść tutaj w rutynę i wciąż ograniczać się do bardzo podobnych pomysłów. Wieczór kawalerski, podobnie zresztą jak wieczór panieński Wrocław, wymagają od nas większej kreatywności. Jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was w naszym zestawieniu? 

Wyjątkowe przeżycie  

Zaczynamy od samych konkretów, czyli prezentu, którego Wasz przyjaciel na pewno nie zapomni – nowego doświadczenia! Jeśli lubi on adrenalinę, podarujcie mu voucher na aktywność, której do tej pory nigdy nie próbował. Skok ze spadochronu lub na bungee? A może motorcross lub przejazd luksusowym samochodem sportowym? 

Możecie dostarczyć mu również niezapomnianych przeżyć w inny sposób. Wybrać coś „hardcorowego”, ale w odmiennym stylu – np. kurs gotowania, czy tańca!

Wśród bardziej klasycznych propozycji warto wspomnieć o wyjściu na paintball lub strzelnicę, degustacji piwa albo gokartach. 

Wypożyczenie limuzyny Wrocław

Zamiast przejazdu szybkimi samochodami, możecie zaskoczyć Pana Młodego imprezą w… limuzynie Wrocław! Taka atrakcja na wieczór panieński pozwoli Wam spędzić tę noc w bardzo luksusowym i wyjątkowym stylu. Nasze limuzyny do wynajęcia Wrocław zagwarantują Wam pełen luksus. Skórzane, długie kanapy, barek, wysokiej jakości nagłośnienie oraz możliwość wniesienia własnego alkoholu to udogodnienia, które świadczą tylko o jednym – świetnej imprezie w niecodziennej scenerii. Limuzyna Wrocław może wozić Was ulicami miasta lub stać się Waszym środkiem transportu do klubu, czy w inne, wybrane miejsce.

Pamiątka filmowa z wieczoru kawalerskiego 

Jeśli planujecie naprawdę efektowny wieczór kawalerski, ale i nie tylko, pomyślcie nad tym, aby odpowiednio go upamiętnić. Profesjonalne nagranie z kamery lub drona to świetny sposób na utrwalenie wspomnień i możliwość wracania do nich w dowolnym momencie. Warto zainwestować w taką pamiątkę, gdy np. spędzacie wieczór kawalerski w stylu offroad, na torze wyścigowym, czy wielkiej domówce. 

Prezenty – gadżety 

Pora na najpopularniejsze inspiracje prezentowe w formie tzw. gadżetów. Postaramy się jednak, aby nie były to tak klasyczne przedmioty, a spersonalizowane, czasami zabawne, a nawet szokujące.