Wieczór kawalerski Wrocław – wybieramy najlepszy motyw przewodni

Wprawdzie to w większości Panie częściej i chętniej decydują się na imprezy tematyczne i przebierane, również i Panowie mogą wybrać motyw przewodni swojej zabawy. Tym bardziej, gdy będzie to wieczór kawalerski! Zamiast zakładać zwykły T-shirt i jeansy, warto tej nocy pokusić się o inne rozwiązania, które na pewno wyróżnią Was na ulicy lub w każdym innym miejscu, w jakim tylko się znajdziecie. Jakie w takim razie motywy świetnie sprawdzą się na wieczorze kawalerskim Wrocław?

Motoryzacyjny wieczór kawalerski Wrocław – limuzyna Wrocław czy tor wyścigowy? 

Mężczyźni uwielbiają wykorzystywać przeróżne okazje, aby próbować swoich sił za kierownicą nowych samochodów. A wieczór kawalerski to zdecydowanie idealny do tego moment. Macie w tym zakresie mnóstwo możliwości, o których szerzej pisaliśmy już w jednym z naszych poprzednich artykułów. To m.in. samochody wyścigowe, sportowe, luksusowe, quady, a także przejazd ekskluzywną limuzyną Wrocław. W zależności od tego, jaki typ aut wybierzecie, warto połączyć go z odpowiednim ubiorem. Przykładowo, gdy będą to quady, przyda się Wam sportowa, outdoorowa odzież. Jeśli natomiast zdecydujecie się na limuzyny do wynajęcia Wrocław, możecie postawić na bardziej elegancką stylizację, na przykład koszulę lub garnitur. 

Kawalerski Wrocław w survivalowym stylu

Jeżeli jesteście żądni przygód, lubicie nowe wyzwania i przebywanie pośród natury, na wieczór kawalerski zaplanujcie survival. Spanie pod namiotami lub w opuszczonej chatce, spływ kajakowy rzeką, nocne podchody, czy górską wyprawę na niezdobyte dotąd szczyty. Zadbajcie o to, aby w jak najmniejszym stopniu korzystać z dostępnych dziś udogodnień, a w jak największym zakresie bazować na swoich własnych umiejętnościach, również tych, o których jeszcze nie wiecie!

Wieczór kawalerski Wrocław „Gentlemen’s Party”

Z dzikiego, mrocznego lasu przenosimy się do eleganckiej, luksusowej restauracji. Może to właśnie w takiej scenerii planujecie spędzić wieczór kawalerski? „Gentlemen’s Party” to świetna okazja, aby założyć ulubiony garnitur i spędzić noc jak prawdziwi dżentelmeni. W najlepszej w mieście restauracji, przy wykwintnym jedzeniu i wyszukanych trunkach. W takie miejsce może zawieść Was oczywiście limuzyna Wrocław, która wysadzi Was pod samymi drzwiami. Gwarantujemy, że skupicie na sobie całą uwagę! Odpowiednikiem męskiego „Gentlemen’s Party” jest wieczór panieński Wrocław w pełnym blasku i szyku stylu glamour. 

Wieczór kawalerski Wrocław w kasynie 

Zamiast restauracji, możecie odwiedzić również kasyno. Tutaj także będzie obowiązywać Was podobny dress code (najlepiej czarny garnitur i biała koszula), który możecie dodatkowo podrasować o „gangsterskie” akcenty, takie jak kapelusz lub cygaro. Wieczór w kasynie to nie tylko szansa na ciekawy ubiór i zmianę dotychczasowego stylu, ale i świetną zabawę oraz zmierzenie się z nowymi wyzwaniami. Po zakończonej grze zachęcamy, aby z kasyna odebrała Was czarna limuzyna Wrocław z przyciemnionymi szybami! 

Kawalerski Wrocław na poligonie 

Ponownie wracamy w teren. Tym razem na poligon. Co powiecie na paintball, tor przeszkód lub kilka lekcji strzelania? Wystarczy znośna pogoda, wygodny strój (na przykład moro) i paczka dobrych znajomych, aby spędzić wieczór kawalerski Wrocław aktywnie, ciekawie i w męskim stylu. 

Kawalerski Wrocław w stylu beach party 

Jeżeli organizujecie wieczór kawalerski Wrocław w porze letniej, Wasze i tak duże możliwości stają się jeszcze większe. A wszystko za sprawą beach party – imprezy, którą możecie zorganizować na plaży przy rzece, jeziorze lub nad morzem. Jeżeli lubicie hawajskie motywy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego dnia postawić na egzotyczne koszule w kwiaty lub palmy oraz słomiane kapelusze! Imprezę na plaży warto połączyć także z turniejem siatkówki, czy sportami wodnymi (oczywiście tylko w ciągu dnia, zanim sięgniecie po wysokoprocentowe trunki 😉).