Wieczór kawalerski – motyw przewodni „samochody”

Imprezy takie jak wieczór panieński Wrocław oraz wieczór kawalerski stają się atrakcyjniejsze, gdy mają swój motyw przewodni. Mogą być to określone stroje, dodatki, jak i klimat, w jakim zostanie zorganizowane to wydarzenie. Dzisiaj odejdziemy na chwilę od wieczorów panieńskich i skoncentrujemy się na ich męskim odpowiedniku. Jak zorganizować wieczór kawalerski z wykorzystaniem prawdziwie męskiego motywu przewodniego – samochodów? My już wiemy, jak zaskoczyć przyszłego Pana Młodego! 

Zdecydowana większość mężczyzn to mniejsi bądź więksi fani motoryzacji. Możemy być zatem niemalże pewni, że wybór właśnie tego motywu przewodniego na wieczór kawalerski okaże się strzałem w dziesiątkę. Taka niespodzianka ucieszy nie tylko samego Pana Młodego, ale i jego przyjaciół oraz znajomych, którzy wraz z nim będą świętować tę noc. 

Samochodowe atrakcje na wieczór kawalerski 

Planujecie dla kumpla wieczór kawalerski? Jeśli lubi on samochody, a na pewno tak jest, dzisiaj podzielimy się z Wami kilkoma propozycjami, o które warto wzbogacić tę noc! 

Gokarty

Żadnego mężczyzny, który uwielbia szybką jazdę, adrenalinę, rywalizację i przede wszystkim dobrą zabawę nie trzeba długo przekonywać do wspólnego wypadu na tor kartingowy. Jest to zdecydowanie jedno z lepszych i popularniejszych miejsc, w którym możecie zorganizować pierwszy etap wieczoru kawalerskiego. Jeśli do tej pory nigdy nie jeździliście na gokartach, tym bardziej nadarza się ku temu świetna okazja. Po przejażdżce zawsze pozostaje wam dalsza impreza w klubie lub domówka. 

Quady 

Wieczór kawalerski to niezapomniana noc, którą można przeżyć na różne sposoby. Możecie robić to, co lubicie najbardziej lub też spróbować czegoś zupełnie nowego. Co powiecie na wypad na quady? Prawdziwy off-road, poza miastem. Wyboiste drogi, jazda po błocie, pokonywanie przewyższeń i nierówności. Jeśli szukacie nowych doznań i wrażeń, a przy tym chcecie spędzić czas w nieco survivalowej atmosferze na dobrej zabawie, quady to świetna atrakcja na wieczór kawalerski. Po pokonaniu trasy możecie zdecydować się na kontynuację klimatu tego dnia – zamiast klubu i baru polecamy wtedy zimne piwo i grill w wynajętym domku w lesie lub nad jeziorem, z dala od zgiełku miasta. 

Limuzyna Wrocław 

A może wieczór kawalerski w eleganckim i hucznym stylu? Jeśli tak, doskonałym pomysłem będzie w tym przypadku wypożyczenie limuzyny Wrocław. Luksusowy samochód zabierze Was, gdziekolwiek tylko zechcecie. Na jakie atrakcje możecie liczyć podczas przejazdu limuzyną? Mamy dla Was m.in.:

Limuzyna Wrocław jest oczywiście samochodem najwyższej klasy – długie, skórzane i wygodne kanapy, dekoracyjne podświetlenie, klimatyzacja i kurtyna prywatności to tylko jedne z udogodnień. 

Samochód sportowy 

Nie zapomnieliśmy również o luksusowych samochodach sportowych! Ferrari, Lamborghini, a może Porshe? Za kierownicą jakiego auta chciałby zasiąść przyszły Pan Młody? Wieczór kawalerski to świetny moment, aby spełnić jego największe marzenie i zaprosić go na szybką i emocjonującą przejażdżkę po torze wyścigowym. Taki voucher zrobi wrażenie na każdym mężczyźnie, który lubi dynamiczną jazdę oraz adrenalinę.