Prezent na Walentynki – czym zaskoczyć ukochaną osob

Luty to miesiąc kojarzony przede wszystkim z jednym świętem… Walentynkami! Obchodzonymi w różnych zakątkach świata, a w Europie już od Średniowiecza. W związku z tym, że czasu nie pozostało zbyt wiele, to naprawdę ostatnie chwile, aby zastanowić się nad prezentem dla drugiej połówki. Nadal brakuje Ci pomysłu i nie wiesz, co podarować jej w tym roku? Mamy dla Ciebie kilka wyjątkowych, niezapomnianych i oryginalnych pomysłów, którymi 14 lutego z pewnością zaskoczysz ukochaną osobę! 

Prezenty, czy to walentynkowe, czy na jakąkolwiek inną okazję, możemy podzielić na dwie główne grupy: prezenty-rzeczy i prezenty-doświadczenia. My dzisiaj skoncentrujemy się przede wszystkim na drugiej kategorii. Prezentach-doświadczeniach, dzięki którym możecie spróbować razem czegoś zupełnie nowego. Doznać nowych emocji, wrażeń. A święto zakochanych to naszym zdaniem idealny moment właśnie na tego typu niespodziankę! 

Prezenty walentynkowe dla dwojga  

W przypadku walentynkowych prezentów-doświadczeń pamiętaj, aby skoncentrować się przede wszystkim na takim podarunku, z którego skorzystacie wspólnie. To w końcu Wasze święto, dlatego przygotowując niespodziankę dla jednej osoby, tak naprawdę robisz przy okazji prezent dla siebie. 😉

Wypożyczenie limuzyny Wrocław 

W jaki sposób spędzić tegoroczne Walentynki? Co powiesz na romantyczną przejażdżkę luksusową limuzyną Wrocław, która stawi się we wskazanym przez Ciebie miejscu i zabierze Was tam, gdzie tylko zechcesz? Możecie zwiedzać nocne miasto zza szyb ekskluzywnego samochodu lub realizować dalsze punkty programu – kolację w ulubionej restauracji, randkę w kinie, teatrze, a może wspólny masaż? W każde z tych miejsc zabierze Was właśnie limuzyna Wrocław! Samochód inny niż wszystkie. Prestiżowy, z daleka rzucający się w oczy. W środku rozgościcie się na długich, skórzanych i niesamowicie wygodnych kanapach. Skorzystacie z dostępnego, w pełni wyposażonego barku. Decydując się na wynajem limuzyn Wrocław, Wasz przejazd zostanie dodatkowo umilony ulubioną, romantyczną muzyką oraz butelką schłodzonego szampana, którą proponujemy Wam na wejściu! Nasze limuzyny do wynajęcia Wrocław mają również kurtynę prywatności, dzięki czemu przez cały czas trwania podróży możecie liczyć na intymną, nastrojową atmosferę, potęgowaną przez odpowiednie oświetlenie. Wyobraź sobie tylko minę Twojej partnerki lub partnera, gdy zobaczy podjeżdżającą pod Wasze drzwi długą limuzynę niczym z filmu! 

Kolacja w ciemnościach

Wspólna kolacja na Walentynki zdaje się dla niektórych pomysłem dość oklepanym. Szczególnie dla par, które wychodzą do restauracji nie tylko od święta. My proponujemy dlatego kolację inną niż wszystkie. Kolację w ciemnościach, w której będziecie zdani tylko i wyłącznie na siebie. A dokładniej na swoje zmysły! Tajemnicza, intrygująca atmosfera doskonale wpisze się w charakter święta zakochanych. Podczas takiej kolacji będziecie mogli sprawdzić, jak za pomocą węchu, smaku, czy dotyku radzicie sobie z rozpoznawaniem serwowanych potraw. Przekonacie się, czy posiłki spożywane w całkowitych ciemnościach smakują inaczej niż zwykle. Kto odgadnie wszystkie dania, jakie znajdą się na Waszych talerzach? Oczywiście w trakcie tego wieczoru zostaniecie otoczeni opieką kelnerów oraz indywidualnie przydzielonego animatora, który stanie się Waszym przewodnikiem w tej nietypowej, kulinarnej podróży. A co, gdyby na taką kolację dodatkowo zawiozła Was… limuzyna Wrocław? Niech będzie to dzień pełen niespodzianek i nowych wrażeń! 

Lot balonem 

Jeżeli nie macie lęku wysokości, podczas tegorocznych Walentynek możecie na chwilę opuścić ziemię i udać się w przestworza. Lot balonem to jedna z najbardziej niezwykłych, oryginalnych niespodzianek z okazji święta zakochanych. Stanowi niepowtarzalną okazję do tego, aby zobaczyć, jak wygląda Wasze ukochane miasto z lotu ptaka. Taka perspektywa nadal jest czymś wyjątkowym. Gwarantujemy dlatego, że będą to niezapomniane przeżycia! 

Rejs statkiem z kolacją 

Z powietrza szybko powracamy na ziemię, a dokładniej… na wodę. Ponieważ to również tam możesz zaplanować prezent-niespodziankę walentynkową. Kolejna propozycja na kolację inną niż wszystkie, bo spędzoną na statku! Wieczorny rejs połączony z kolacją przy świecach i występami muzycznymi to wspaniały sposób na celebrowanie Waszego wspólnego święta, a także okazja, aby zwiedzić miasto z nieco innej niż zazwyczaj strony. Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście szansy odbyć wspólnej podróży statkiem, Walentynki będą idealnym do tego momentem! 

Romantyczny wyjazd

Wspólny wyjazd to zawsze trafiony, doskonały prezent. Niespodzianka, z której ucieszy się każda ze stron! W szczególności wtedy, gdy dawno nigdzie nie byliście lub nie mieliście okazji, aby pobyć chwilę tylko we dwoje. Miejsce wyjazdu? Całkowicie obojętne! Podobnie jak i jego charakter. Może być to relaksujący, leniwy pobyt w SPA lub aktywny weekend na stoku narciarskim. Jeżeli pragniecie naprawdę zaskoczyć drugą połówkę, na miejscu zadbajcie o dodatkowe niespodzianki – romantyczną kolację, wspólny masaż, wizytę w winnicy, degustację pitnej czekolady lub innych trunków albo coś ekstremalnego, szalonego. Każdy region Polski oferuje swoje własne, wyjątkowe atrakcje. Niech będą to dni tylko dla Was, spędzone dokładnie tak, jak lubicie najbardziej.