Limuzyna Wrocław z największym szyberdachem ponownie dostępna!

Są limuzyny najdłuższe. Są również największe, najnowocześniejsze, a nawet terenowe. Nie da się ukryć, że wybór limuzyn jest dzisiaj naprawdę spory. Wśród tak zróżnicowanej oferty znalazła się również nasza limuzyna. Nie byle jaka, bo z największym szyberdachem, której gwarantujemy, nie spotkacie w żadnym innym miejscu. Zarówno we Wrocławiu, jak i całej Polsce, a może nawet na świecie. Z ogromną radością i ekscytacją informujemy, że limuzyna z szyberdachem na nowo pojawiła się w ofercie naszej firmy! 

Limuzyna Wrocław z szyberdachem – co nowego? 

Limuzyna z dużym szyberdachem jest tak naprawdę obecna w naszej ofercie już od kilku lat. Co ciekawe, mimo dostępności nowszych modeli, to właśnie limuzyna z szyberdachem zawsze cieszyła się największą popularnością. W pewnym momencie zainteresowanie nią było tak ogromne i przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, że zostaliśmy zmuszeni do symbolicznego podniesienia ceny – częstotliwość wynajmu tego konkretnego egzemplarza wcale jednak nie zmalała! 

Wiemy, jak bardzo pokochaliście naszą limuzynę ze szklanym, otwieranym dachem, dlatego też postanowiliśmy ją udoskonalić. Po to, aby przejazd nią dostarczał Wam jeszcze większych wrażeń i emocji oraz zapadł w pamięci na całe życie. 

Skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na jej głównym atucie – szklanym dachu. Jest on teraz jeszcze większy i w dodatku całkowicie przeszklony! Oczywiście nasza limuzyna do wynajęcia Wrocław została również bogato wyposażona w m.in. kolorowo podświetlany barek, długie skórzane i niesamowicie wygodne kanapy, bardzo głośny sprzęt audio (z możliwością odtwarzania muzyki poprzez bluetooth), czy kurtynę prywatności. Czy wiecie, że sprzęt audio w tej limuzynie jest tak głośny, że przez pewien czas nasi kierowcy nie chcieli nią jeździć? ? 

Limuzyna na wieczór panieński Wrocław z szyberdachem 

Limuzyna z szyberdachem to samochód stworzony na wieczór Panieński Wrocław. Przejazdu tym konkretnym modelem nie da się porównać z absolutnie żadnym innym! Wiemy, jak bardzo różni się on od przejazdu zwykłą limuzyną. 

Dlaczego w takim razie limuzyna z szyberdachem to idealna i najlepsza na świecie limuzyna na wieczór panieński Wrocław? Już mówimy! Możliwość wychylania się przez szyberdach przez cały czas wynajmu dostarcza nowych, niespotykanych dotąd wrażeń. Panie świętujące wieczór panieński machają do przechodniów, a przechodnie do nich. Mijani kierowcy radośnie trąbią i każdy z fascynacją podziwia tak luksusowy i reprezentatywny pojazd oraz uśmiechnięte i szczęśliwe pasażerki. Zdarza się ponadto, że gdy stoimy na czerwonym świetle do limuzyny, a w zasadzie do Pań podbiegają inne osoby! Właśnie dlatego przejazd limuzyną z otwieranym, szklanym dachem ma zupełnie inny, niepowtarzalny klimat, którego nie zapewni żaden samochód. Szyberdach jest tak ogromną i wspaniałą atrakcją, że naszym Klientkom z reguły nie przeszkadza nawet brzydka pogoda – chcą, aby był on otwarty w deszczu lub mrozie!  

Jeśli wieczór panieński wciąż przed Wami, wypożyczenie limuzyny Wrocław z szyberdachem to zdecydowanie jedna z najlepszych i największych niespodzianek, jaką możecie sprawić przyszłej Pannie Młodej. Nasza limuzyna jest w pełni gotowa, aby zabrać Was na przejażdżkę marzeń!