Jaką limuzynę wybrać na studniówkę we Wrocławiu?

Wynajem limuzyny Wrocław jest popularną atrakcją nie tylko na wieczory panieńskie, kawalerskie, czy ślub. Wielkimi krokami nadchodzi sezon studniówkowy, który również stanowi jedną ze wspaniałych okazji do wypożyczenia limuzyny! Od wielu sezonów maturzyści z całej Polski uatrakcyjniają swoje bale właśnie o przejazdy luksusowymi limuzynami, które podwożą ich pod drzwi sali zabaw lub szkół. Jaką limuzynę wybrać na tak wyjątkowe i jedyne w życiu wydarzenie, jakim jest studniówka? 

Wynajem limuzyn Wrocław 

Dla wielu nastolatków studniówka to pierwsza taka okazja, aby „przejechać się” limuzyną. Jak w takim razie wybrać idealny na tę okazję samochód? Na co zwrócić uwagę przy jego rezerwacji? Jeżeli planujecie wypożyczyć limuzynę Wrocław na nadchodzący bal studniówkowy, podpowiadamy Wam, jakie macie w tym zakresie możliwości! 

Wybór limuzyny Wrocław warto rozpocząć od zastanowienia się, dla jakiej grupy będzie ona potrzebna. Nasze limuzyny zabierają maksymalnie 10 pasażerów, dlatego na pewno nikt z Waszej paczki nie zostanie pominięty! Gdy jednak chętnych na przejazd jest więcej, rekomendujemy wypożyczenie dwóch samochodów. 

Cena wynajmu limuzyny na studniówkę za pierwszą godzinę to 450 zł. Za każdą kolejną wynosi już tylko 350 zł. Zważając na to, że możecie zorganizować się w większej grupie, ceny za osobę rozpoczynają się zatem od 45 zł! 

W naszej ofercie posiadamy limuzyny w dwóch klasycznych i najpopularniejszych kolorach – białym i czarnym. Równie eleganckie, stylowe i luksusowe. Możecie dlatego dopasować samochód do swoich indywidualnych preferencji i gustów.  

Rezerwacja limuzyny jest możliwa telefonicznie lub poprzez dostępny na stronie formularz. W związku z tym, że studniówki odbywają się w jednym, stosunkowo krótkim okresie, zachęcamy do tego, aby dokonać jej z odpowiednim wyprzedzeniem. Rezerwacja jest darmowa (tak jak jej odwołanie). Nie wymagamy żadnych zaliczek, dlatego też nie ponosicie żadnych kosztów! 

Limuzyna Wrocław – wnętrze robi wrażenie 

Każda z limuzyn zachwyca nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim po wejściu do środka. Luksusowe, zadbane i eleganckie wnętrza gwarantują niezwykle komfortowe warunki do jazdy, które docenią nawet najbardziej wymagające osoby! 

Limuzyna Wrocław posiada długie, miękkie kanapy obite skórą. Została również wyposażona w barek z trunkami i potrzebnymi do ich spożywania naczyniami, które mogą dodatkowo umilić Wam podróż. W stworzeniu odpowiedniej, imprezowej atmosfery pomaga także nowoczesne nagłośnienie. Muzykę możecie puszczać samodzielnie przez pendrive lub po podłączeniu telefonu albo skorzystać z naszej gotowej playlisty. Atmosferę dopełnia ponadto efektowne oświetlenie wnętrza. Z pozostałych udogodnień nie możemy pominąć klimatyzacji oraz kurtyny prywatności. 

Jeżeli chcecie więc przeżyć niezapomnianą studniówkę, a przy tym spróbować czegoś nowego, wynajem limuzyn Wrocław na ten wieczór to decyzja, której na pewno nie będziecie żałować!