Jak zorganizować wieczór panieński w domu?

Wieczór panieński w domu to wbrew pozorom bardzo popularna i często wybierana forma spędzania tego wyjątkowego wydarzenia. Mieszkanie pozwala zarówno na kameralne celebrowanie ostatnich chwil „przedmałżeńskich”, jak i przeżycie ich w imprezowym, zwariowanym stylu. Jeśli zdecydujecie się na wieczór panieński w domu, możecie również uatrakcyjnić go o kilka niespodzianek! 

Wieczór panieński Wrocław – od czego zacząć organizację imprezy w domu? 

Organizację wieczoru panieńskiego w domu warto podzielić na kilka etapów. Uwzględnienie ich wszystkich da Wam pewność, że będzie to świetna i niezapomniana impreza!

Motyw przewodni

Pierwszym krokiem w organizacji wieczoru panieńskiego w domu powinno być ustalenie motywu przewodniego. Może być to m.in. wieczór w stylu glamour, hollywoodzkim, czy boho. To właśnie od niego będą zależeć wasze kreacje lub przebrania na tę noc!

Dekoracje

Każdy motyw potrzebuje również odpowiednich dekoracji. Klasyczne, a przy tym piękne i stylowe ozdoby to przede wszystkim balony i słynny napis „Bride to be”. Będą to ponadto tematyczne znaczniki do drinków, jednorazowe talerzyki i kubeczki, czy akcesoria do pamiątkowych zdjęć. Oczywiście dopasowane kolorystycznie do wybranego motywu przewodniego i zaprojektowane specjalnie na wieczór panieński! 

Jedzenie i picie

Ważną kwestią pozostaje także jedzenie i picie! Możecie przygotować je samodzielnie, dzieląc się obowiązkami lub zamówić. Ustalcie również, jakie napoje preferujecie, aby kupić wszystkie potrzebne do drinków składniki. Coraz to częściej na wieczorach panieńskich obecny jest również tort! 

Prezent

Miłym gestem na wieczór panieński będzie oczywiście prezent dla przyszłej Panny Młodej. Tutaj Wasz wybór może paść na klasykę – np. delikatną bransoletkę z grawerem, elegancką bieliznę lub szlafrok albo coś zabawnego, np. koszulkę z autorskim nadrukiem i rysunkiem. 

Zabawy na wieczór panieński Wrocław w domu 

Najlepszym sposobem na uatrakcyjnienie wieczoru panieńskiego w domu są… zadania dla Panny Młodej, jak i wspólne zabawy dla wszystkich uczestniczek tej imprezy! Nie zapomnijcie ustalić kar za ich niewykonanie, jak i nagród za przebrnięcie przez całą przygotowaną listę! 

Przykładowe zadania i zabawy dla przyszłej Panny Młodej i uczestniczek to m.in.: 

Jak uatrakcyjnić panieński Wrocław w domu?

Zabawy, gry i zadania to tylko jedne ze sposobów na wzbogacenie wieczoru panieńskiego w domu. Pamiętajcie, że mogą uświetnić go także osoby z zewnątrz: makijażystka, masażystka, a może fotograf, który zrobi Wam pamiątkowe, profesjonalne zdjęcia? My oczywiście polecamy również naszą limuzynę Wrocław, która w trakcie imprezy zabierze Was na godzinną przejażdżkę ulicami miasta. Wypożyczenie limuzyny Wrocław to doskonały pomysł, jeśli organizujecie dla Waszej przyjaciółki imprezę-niespodziankę. Gwarantujemy, że zajeżdżająca pod dom Panny Młodej limuzyna, z której dodatkowo wysiądą jej przyjaciółki, zrobi na niej ogromne wrażenie!