Jak wypożyczyć limuzynę Wrocław?

Limuzyna na wieczór panieński Wrocław? Na wieczór kawalerski? A może na studniówkę lub jako samochód do ślubu? Wypożyczenie limuzyny Wrocław może wiązać się z wieloma przeróżnymi okazjami. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pokazało nam, że nie zawsze przejazd limuzyną odbywa się jedynie podczas hucznych, uroczystych okoliczności. Czasami są to zdarzenia, których wielu nie uznałoby za szczególne i wyjątkowe. A jednak dla niektórych są one warte wypożyczenia limuzyny! Jak w takim razie wynająć limuzynę? Od czego zacząć? 

W jednym z początkowych artykułów pisaliśmy, czym kierować się przy wyborze wypożyczalni limuzyn. Dzisiaj natomiast przeprowadzimy Was przez cały proces rezerwacji limuzyny i pokażemy, jak wygląda to w naszej firmie! 

Wynajem limuzyn Wrocław – od czego zacząć? 

Na samym początku musimy oczywiście określić, na jaką okazję chcemy wypożyczyć samochód oraz kiedy ma to nastąpić. Czy będzie to panieński Wrocław? Wieczór kawalerski, urodziny, studniówka, przejazd służbowy, a może wesele? Możliwości jest naprawdę wiele, a nasza limuzyna Wrocław nie stwarza tu żadnych ograniczeń.

W tym miejscu przypominamy również, że na wydarzenia takie jak: wieczór panieński Wrocław, wieczór kawalerski oraz wesele oferujemy atrakcyjne pakiety, wzbogacone o dodatkowe udogodnienia i niespodzianki. Przykładowo, na panieński Wrocław jest to sesja fotograficzna, wejściówki do klubu i czerwony dywan. Jeżeli nasza limuzyna posłuży natomiast jako samochód do ślubu Wrocław, zapewniamy jej dodatkowe przybranie. 

Jak wypożyczyć limuzynę Wrocław? 

W naszej firmie rezerwacji można dokonać na dwa sposoby: telefonicznie pod numerem 889 303 700 lub poprzez znajdujący się na stronie formularz. Umieściliśmy w nim wszystkie niezbędne dla nas pola, dlatego po ich wypełnieniu uzyskamy wszelkie potrzebne do dokonania rezerwacji informacje. Jest to odpowiednio:

Z jakim wyprzedzeniem trzeba dokonać rezerwacji? 

Na to pytanie nie możemy udzielić niestety jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ to wszystko zależy. 😉 Im jednak szybciej, tym lepiej! Niektórzy Klienci dokonują rezerwacji na przykład z miesięcznym wyprzedzeniem. Niektórzy natomiast chcą wypożyczyć limuzynę na ostatni moment: na tydzień lub dzień przed. Czasami nawet tego samego dnia! I czasami jest to naprawdę możliwe, jednak nie zawsze. Nasz grafik kształtuje się bardzo różnie, dlatego najlepiej jest po prostu dzwonić i pytać na bieżąco. Zwłaszcza w sytuacjach nagłych. 

Intensywny okres, w którym dokonanie rezerwacji może być nieco utrudnione to przede wszystkim  czas wakacji, Sylwestra i studniówek. 

Co w przypadku konieczności odwołania rezerwacji? 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórych sytuacji nie da się przewidzieć. Rezerwację nasi Klienci mogą dlatego odwołać nawet dzień przed planowanym przejazdem. W związku z tym, że nie pobieramy żadnych zaliczek, anulowanie rezerwacji nigdy nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. 

W miarę możliwości prosimy jednak, aby rezygnacji dokonywać odpowiednio wcześniej. 

Limuzyny do wynajęcia Wrocław – na ile osób?

Podczas rezerwacji prosimy także o wskazanie liczby osób. Każda z naszych limuzyn Wrocław zgodnie z wymogami bezpieczeństwa i obowiązującymi przepisami może zabrać maksymalnie 10 osób. Jeżeli uczestników wydarzenia miałoby być więcej, rekomendujemy wypożyczenie dwóch samochodów. W przypadku niezastosowania się do tego limitu podczas kontroli kierowcy może grozić utrata prawa jazdy.  

Opłaty za wypożyczenie limuzyny Wrocław 

Rezerwacja limuzyny Wrocław w naszej firmie nie wymaga zapłaty zaliczki. Płatności za przejazd można dokonać z góry przelewem lub gotówką u samego kierowcy. 

Informujemy również, że nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za m.in. uszkodzenie kieliszków, czy drobne opóźnienia. Ceny są u nas jawne i transparentne od samego początku i można zapoznać się z nimi na stronie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. 

Jak wygląda limuzyna Wrocław? 

Każda limuzyna Wrocław to samochód luksusowy, elegancki i zadbany. Samodzielnie dbamy o wygląd i stan naszych pojazdów, dlatego zawsze dajemy gwarancję tego, że prezentują się one wspaniale. Aktualnie posiadamy w swojej ofercie samochody białe i czarne, w tym jedną limuzynę ze szklanym, otwieranym szyberdachem. Największym w całej Polsce, ponieważ wykonanym zgodnie z naszym autorskim projektem! Wypożyczenie limuzyny Wrocław z szyberdachem jest możliwe wyłącznie na wieczory panieńskie. 

We wnętrzu naszych samochodów znajdują się w pełni wyposażone w alkohole i inne napoje barki wraz z kieliszkami i szklankami. Limuzyna Wrocław posiada także wygodne, skórzane kanapy, nowoczesne i wysokiej jakości nagłośnienie, kurtynę prywatności, klimatyzację oraz efektowne oświetlenie. Do środka możliwe jest wniesienie własnego alkoholu. Klienci mogą ponadto puszczać swoją własną muzykę z telefonu lub pen drive’a.